...:::(¯`·.DERNEKPAZARI.·´¯):::...

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Giriş yapGiriş yap  SSSSSS  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  

Paylaş | 

TS yönetimi son bir oyun daha mı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
EspendaM
Emekleyen Üye
Emekleyen Üye

Kadın

MesajKonu: TS yönetimi son bir oyun daha mı?   18/12/2006, 16:50

TS yönetimi, Son bir oyun daha mı!

Görevin tamamlanmadığının farkındayız. Yani layıkıyla yerine getirilmeğinden eminiz. Fakat bu yönetimin yarım bıraktığı ve zamanla tamamlayacağı noktalar kaldığına da inanmıyoruz. Çünkü mevcut yönetimin vizyonunun ve becerilerinin tepe noktasının şu geldiğimiz nokta olduğuna inanıyoruz. İki takımlık transfer yapıyor , hoca değiştiriyor , para kaynaklarını tüketiyor, bunlara rağmen futbol takımı yerlerde sürünüyor. Yerlerde sürünmesi bir yana yüreğimizi rahatlatacak umut vaat etmediği için sayın başkan ve kurulunun yetersizliklerini kabul edip çekilmeyi bilmeleri lazım. 3-4 sene derslerine iyi çalışıp hazır olduklarında kongrede aday olmalılar.

Kaybetmek, kaybetmeyi bilmeyenler ve durumu geç anlayanlar için kumar masasında varını yoğunu kaybedip de son bir şans için , her şeyi 2 saat öncesine yani artı bir şey kazanmak bile değil, sadece durumu masaya oturmadan önceki olağan duruma çevirmek için kasaya borçlanarak son bir oyun daha talep etme duygusuna eşdeğerdir. Ama genelde ne olur biliyor musunuz? Parayı , evi , arabayı , hanımın takılarını kaybetmekle dersini alıp masadan kalkmayarak bir o kadar daha borçlanmış , geleceğinizi tefeciye ipotek ettirmiş olursunuz.

Sayın yönetim kurulu devam etmekle çok büyük bir kumar oynadığının farkında bile değil. Bir kere kulübün her bir noktasında yer alan insanlar yönetim kurulunun icraatlarına karşı tam bir güvensizlik içerisindedir. Daha önce kulübün idari kadrolarında yer alan profesyonel idarecilerin birer birer değiştirilerek yerlerine kendilerine yakın ehliyetli-ehliyetsiz insanları getirdiklerinde kulüp çalışanlarının güveninin sarsıldığını iyi biliyorum. Teknik direktör seçimleri , futbolcu transferleri , olaylar karşısında duruş ve kriz dönemlerindeki hazırlıksızları takım üzerindeki güveni tamamen kaybettirmiş durumda.

Takımın ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak ve bünyeye uymayan yabancıları transfer edip peşin para (tazminatlı) anlaşma yaptıklarında ve aylardır yerli futbolculara ödeme yapmadıklarında takım çoğu ferdi üzerindeki sevgiyi ve saygıyı da kaybettiler. Fatih Tekke transferindeki gerçeği yansıtmayan açıklamalarla tutarsızlıkları ayyuka çıktı. Tamamen tükendikleri gerçeği ortadayken bir kumar mübtelası gibi son bir oyun daha talep etmek evdekilerin (tüm camianın) kaderiyle oynamak olmaz mı?

Bu sadece benim fikrim değil! Trabzonspor’un şu halinin faturasını nihayet herkes doğru tarafa kesmiş durumda. www.bordomavi.net Trabzonspor’un en popüler taraftar sitesinin anketinde %67,90 yönetim , %19,04 futbolcular , Teknik heyet %7,83 , Taraftar %5,23 sorumlu tutulmuş. Yönetimin oranındaki düşüklük hariç bu anketin camianın geneline ışık tuttuğuna inanıyorum.

Çok basit fakat o oranda değerli bir sözle yönetime seslenmek istiyorum; Son bir oyun çok pahalıya patlayabilir! “Zararın neresinden dönerseniz kardır”
Turgut Yeter
Kullanıcı profilini gör http://www.dernekpazari.birligi.com

TS yönetimi son bir oyun daha mı?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası