...:::(¯`·.DERNEKPAZARI.·´¯):::...

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Giriş yapGiriş yap  SSSSSS  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  

Paylaş | 

ÖĞRETMENİNE GÖRE AZARLAMALAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: ÖĞRETMENİNE GÖRE AZARLAMALAR   9/2/2007, 22:50

Matematik : Oglum,senin o kafani 5`e boler, y=3x+4 baglantisina gore vucudunu eklemlere ayiririm.

Biyoloji : Cocugum senin DNA yapini bozar,hucrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz birakirim, terliksi hayvana donersin ona gore.

Tarih : Bana bakin Deli ibrahim`in torunlari,sizi Ankara Savasi`ndan cikmis Beyazit`a ceviririm. Hudavendigar sizi kurtaramaz, bilmis olasiniz.

Resim : Cenesi fazla duseni tahtaya kaldirir, modellik yaptiririm.

Cografya : Oglum,yorungeden cikma!Yoksa seni enlem ve boylamlarina ayirir, 26-45 dogu meridyenine surer ve akabinde 6,5 siddetinde bir samar patlatirim. Kafanda olusacak fay hattindan sen sorumlusun.

Edebiyat : Hic mubalaga etmiyorum. Seni edebi bir parca olarak parcalar, bir guzel gazelini okurum.

Kimya : Bakin, kafami bozmayin! Sizi atomlariniza ayirir, oksijen yerine sozlude iyot yuttururum. Hasan 2 Salak Osman 4`e donersiniz.

Beden Egitimi : Bak nasil konusuyor hâla ?! Bakin simdi size kulagi amuda kalkmis ogrenci gosterecegim.

Muzik : Biraz daha konusmaya devam ederseniz, saz sapiyla hepinizin ensturumantal olarak notalarini cikarir, solfejik beraber ve solo vuruslarinizi da luk olarak yaparim haa! Bakin o zaman nasil miskin kuzulara donuyorsunuz!
kulunçoğlu61
Administrator
Administrator

Erkek
Mesleğim : öğrenci(ist. üniv. iktisat)
İlgi Alanlarım : kitap, sevgi, kemençe, trabzon(spor), bmw,fotoğrafçılık

MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENİNE GÖRE AZARLAMALAR   10/2/2007, 00:24

bir hoca da ben eklemek istiyorum

iktisat hocası: evet çocuklar geçen derste yaptığınız gibi ses çıkartarak dersi aksatırsanız ALDIĞINIZ TÜM BURSLARI KESTİRİRİM BANKA HESAPLARINIZI KAPATTIRIRIM 5 KURUŞ PARANIZ KALMAZ ONA GÖRE!!!!!

ÖĞRETMENİNE GÖRE AZARLAMALAR
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası