...:::(¯`·.DERNEKPAZARI.·´¯):::...

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Giriş yapGiriş yap  SSSSSS  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  

Paylaş | 

Eller'e ceza verilmesi gündemde!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
fooox
Ben Geldum
Ben Geldum

Erkek

MesajKonu: Eller'e ceza verilmesi gündemde!   15/1/2007, 21:43

15 Ocak 2007 19:15

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu sabah bordo-mavili takımın antrenmanına izinsiz olarak katılmayan Fabiano Eller'e ceza vereceklerini açıkladı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu sabah bordo-mavili takımın antrenmanına izinsiz olarak katılmayan Fabiano Eller'e bu tutumunu sürdürmesi halinde ceza vereceklerini söyledi.

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Fabiano Eller ile geçen hafta bir görüşme yaptıklarını ve kendisine bir kaç gün izin verdiklerini belirtti.

Fabiano'ya verilen iznin bugün dolduğunu ve bu futbolcunun bugünkü çalışmada yer alması gerektiğini ifade eden Sayitoğlu, “Ancak izinsiz olarak çalışmada yer almadı. Kendisine ulaşılamadı. Herhangi bir izin de vermedik. Ancak daha görüşülmeyecek. Kendisi profesyonel bir futbolcunun yapması gerekeni yapacak. Aksi halde ceza alacak” diye konuştu. Fabiano Eller konusunda kendilerine resmi bir teklif gelmediğini ifade eden Sayitoğlu, bu oyuncunun eski kulübü İnternacional'dan kendilerine takas veya herhangi yolla bir teklifte bulunulmadığını belirtti.
Kullanıcı profilini gör

Eller'e ceza verilmesi gündemde!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası