...:::(¯`·.DERNEKPAZARI.·´¯):::...

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Giriş yapGiriş yap  SSSSSS  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  

Paylaş | 

STEPANOVA İSPANYOL KANCASI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kulunc
Moderatör
Moderatör

Erkek
Mesleğim : öğrenci

MesajKonu: STEPANOVA İSPANYOL KANCASI   6/1/2007, 15:33

Trabzonsporlu yıldıza İspanyol talip!
06 Ocak 2007 10:30

Trabzon'un yıldız ismi Stephanov'aGetafe kanca attı. İspanyol ekibinin, bordo - mavili futbolcuyla menajeri aracılığıyla temasa geçerek, olumlu yanıt aldığı vurgulandı...

Trabzonspor'un Sırp oyuncusuna, La Liga takımlarından Getafe kanca attı. İspanyol ekibinin, bordo - mavili futbolcuyla menajeri aracılığıyla temasa geçerek, olumlu yanıt aldığı vurgulandı

Trabzonspor, kadrosunu güçlendirmeye çalışırken, İspanyol ekiplerinden Getafe, bordo - mavili takımın belkemiği Stepanov'a talip oldu.

23 yaşındaki Sırp savunma oyuncusunu transfer edebilmek için menejeriyle temasa geçtiği öğrenilen İspanyol ekibinin prensipte kendisinden onay aldığı bildirildi. İspanya Ligi'nde 22 puanla 9. sırada bulunan Gatefe'nin bordo - mavili kulüple 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Stepanov'un transferinde ısrarlı olduğu kaydedildi.
Kullanıcı profilini gör http://www.zflgenclik.com
kulunçoğlu61
Administrator
Administrator

Erkek
Mesleğim : öğrenci(ist. üniv. iktisat)
İlgi Alanlarım : kitap, sevgi, kemençe, trabzon(spor), bmw,fotoğrafçılık

MesajKonu: Geri: STEPANOVA İSPANYOL KANCASI   8/1/2007, 11:50

öyle kolay mı o adamı almak....... chelsea de istemişti ama alamadı... olsun istenmek güzeldirrrr
Kullanıcı profilini gör http://www.dernekpazari.birligi.com
kulunçoğlu61
Administrator
Administrator

Erkek
Mesleğim : öğrenci(ist. üniv. iktisat)
İlgi Alanlarım : kitap, sevgi, kemençe, trabzon(spor), bmw,fotoğrafçılık

MesajKonu: Geri: STEPANOVA İSPANYOL KANCASI   8/1/2007, 20:53

Stepanov: Kalmak istiyorum
Oyuncumuz Milan Stepanov Antalya kampında yaptığı açıklamada kulüpte kalmaktan yana olduğunu vurguladı.

Chelsea ve farklı takımlardan teklifler aldığını doğrulayan Stepanov, "Henüz bir yere gitmek istemiyorum. Yaşım daha çok genç. Öncelikli hedefim Trabzonspor'da başarılı olup, iyi bir altyapı oluşturarak kariyer yapmak. Burada kalmak ve teklifleri daha sonraki yıllarda değerlendirmek istiyorum" dedi.

Stepanov, Ziya Doğan’ın gerçekten çok büyük bir hoca ve iyi bir insan olduğunun da altını çizen Stapanov, “İstenilen sonuçları alamadık ama büyük maçlarda iyi sonuçlar elde ettik. Ben Halilhodziç zamanında geldim. Daha sonra Ziya Doğan ile çalışmaya başladık. Onun disiplinine hayran kaldım" diye konuştu.

Stepanov, ilk yarıda çok şanssız puanlar kaybedildiğini vurgulayarak, “Ancak derbilerde kendimizi gösterdik. İkinci yarıdan umutluyuz” ifadelerini kullandı.

MesajKonu: Geri: STEPANOVA İSPANYOL KANCASI   Bugün 06:35

STEPANOVA İSPANYOL KANCASI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası